Poziom A2/B1

GOTOWA LEKCJA: And what do YOU do to keep fit? (POZIOM: B1)

Dziś ponownie zapraszam Was do zapoznania się z gotową lekcją. Tym razem tematem jest bycie fit i zdrowy styl życia;) Zajęcia tradycyjnie już wykorzystują materiały autentyczne, które według mnie najlepiej sprawdzają się w nauczaniu języków obcych. Lekcja przeznaczona jest głównie dla słuchaczy na poziomie pre-intermediate lub wyżej i z powodzeniem może zostać przeprowadzona w grupach, jak i na zajęciach 1-1.

Na interaktywnym obrazku znajdziecie materiały potrzebne do lekcji  – reklamę Coca-Coli oraz uliczną sondę dostępną na kanale SpeakOut na YouTube. Poniżej znajdują się też linki do handoutów dla ucznia i lektora.

UWAGA: W związku z tym, że Google Chrome Viewer od pewnego czasu przestał być kompatybilny z Adobe Reader, niektórzy z Was mogą mieć problemy z otwarciem tych plików. W takim przypadku najlepiej skorzystać z innej przeglądarki np. Safari czy Firefox.

 

healthyliving_student’s_handout

healthyliving_teacher’s_handout

Mam nadzieję, że lekcja przypadnie do gustu zarówno Wam, jak i Waszym uczniom. Jeżeli wykorzystacie materiały podczas zajęć, koniecznie dajcie mi znać w komentarzach czy zajęcia się udały:)