Ucz się ze mną

Jeżeli chcesz, abym została Twoim trenerem angielskiego i pomogła ci w spełnianiu językowych marzeń, to zapraszam Cię do zapoznania się z aktualną ofertą moich zajęć. Zanim jednak chwycisz za telefon, aby umówić się na pierwsze spotkanie sprawdź, czy będzie nam się dobrze pracowało:

jesteś zmotywowany, a nauka angielskiego stanowi dla ciebie najwyższy priorytet
możesz poświęcić czas na regularną naukę poza naszymi zajęciami
pragniesz zrealizować konkretny cel i nie boisz się ciężkiej pracy, aby go osiągnąć
nie szukasz drogi na skróty

Nowa oferta obowiązująca od stycznia 2020 zawiera 3 pakiety: 10, 15 i 20 lekcji (60 minut) dostosowanych do Twoich indywidualnych potrzeb. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu, ale mogą nawet częściej jeśli tylko nasze grafiki na to pozwolą. Pamiętaj, że tylko od Ciebie zależy w jakim czasie wykorzystasz wybrany pakiet zajęć.

49658061_2233802363554391_7968592883152322560_n (1)

“Beata przygotowywała mnie do egzaminu CAE, największe obawy miałem do części ustnej. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie, Beata pokazała odpowiednie techniki i sztuczki, które ułatwiają “przejście” przez ustny egzamin. Zajęcia u Beaty są intensywne i “zaprojektowane” w zależności od potrzeb kursanta. Co warto wspomnieć – Beata udziela porad mailowych i przekazuje dodatkowe materiały.  Z całego serca polecam zajęcia u niej!”

Rafał

PAKIET BASIC (10 LEKCJI)

koszt: 1400 zł

PAKIET STANDARD (15 LEKCJI)

koszt: 1800 zł

PAKIET PREMIUM (20 LEKCJI)

koszt: 2200 zł

Nauka w systemie pakietowym sprawdzi się idealnie, jeśli

chcesz w krótkim czasie podszkolić płynność wypowiedzi
chcesz podszkolić konkretną umiejętność językową lub powtórzyć konkretny zakres materiału
chcesz poczuć się pewniej przed wyjazdem na wakacje
chcesz przygotować się do prezentacji/udziału w konferencji/wyjazdu biznesowego
chcesz powtórzyć najważniejsze zagadnienia przed egzaminem językowym

Istnieje również możliwość wykupu pojedynczych zajęć (konsultacji językowych), na które możemy umawiać się w dogodnych dla Ciebie terminach. Koszt takich zajęć poza pakietem wynosi 150 zł.

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną, wszystkie zajęcia odbywają się obecnie online.

“Gorąco polecam wszystkim lekcje u Beatki! Przede wszystkim jest bardzo kompetentna, a przy tym otwarta na potrzeby i propozycje swoich uczniów.
Każda z lekcji jest inna, przygotowana dla konktetnego ucznia. Widać, że bardzo dużo pracy wkłada w przygotowanie się do zajęć, nigdy wcześniej nie spotkałam takiego nauczyciela. Serdecznie polecam :)”

Kasia

Jak wyglądają zajęcia ze mną.

Moje lekcje przygotowuję w oparciu o twoje potrzeby po to, aby zrealizować konkretny cel, który chcesz osiągnąć.

Pracujemy przede wszystkim na materiałach autentycznych oraz wybranych materiałach z renomowanych podręczników, które pobudzają wyobraźnię, stymulują do rozmowy oraz ciekawie wprowadzają użyteczne słownictwo czy gramatykę.

Przerabiamy tylko to, co jest Ci potrzebne i nie tracimy czasu na omawianie tematów, które cię nie interesują lub nie są bezpośrednio związane z celem, do którego dążysz.

Stawiam głównie na komunikację, dzięki czemu masz pewność, że na lekcji spędzisz maksymalnie dużo czasu nie tylko na poznawaniu języka, ale przede wszystkim na używaniu go w praktyce i utrwalaniu zdobytej wiedzy.

Po każdych zajęciach zostawiam Cię z zadaniem domowym oraz wskazówkami co do tego, jak dodatkowo możesz szlifować materiał poznany podczas lekcji. Pamiętaj, że praca domowa to nie sposób na to, aby zniechęcić Cię do nauki, a przedłużenie naszych zajęć, które sprawia, że pozostajesz w kontakcie z angielskim nawet, gdy nie ma mnie obok. Praca samodzielna to niezbędny element kursów, które prowadzę i musisz mi zaufać, że absolutnie kluczowy do tego, aby odnieść sukces:)

Początek każdych zajęć przeznaczam na krótką powtórkę materiału z poprzedniej lekcji, a więc w ten sposób utrwalasz w sobie nawyk regularnego powtarzania poznawanych zagadnień w domu.

No i najważniejsze – zawsze możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie, ale dokładnie tego samego oczekuję od Ciebie.

“Beata jest świetnym nauczycielem, doskonale dopasowuje się do potrzeb ucznia. To ważne, ponieważ czuje się, że w lekcjach nie idzie utartym, wypracowanym schematem, programem, tylko bardzo uważnie słucha i w razie potrzeby szybko reaguje zmieniając założenia. Tematy lekcji, które wybiera są dopasowane do zainteresowań i potrzeb ucznia. Dzięki temu każde spotkanie jest inne, a uczeń wynosi coś nowego. A co ważniejsze, po każdej lekcji ma się ochotę na dalszą samodzielną pracę i naukę angielskiego między kolejnymi zajęciami.”

Jakub

Jeżeli chcesz zapisać się na zajęcia, napisz do mnie na kontakt@trenerangielskiego.com i zapytaj o dostępne terminy.