Witaj na moim blogu!

Nazywam się Beata Topolska i jestem Trenerem Języka Angielskiego. Od 10 lat pomagam innym pokochać język Szekspira i inspiruję ich do pokonywania kolejnych barier w komunikowaniu się.

Język angielski fascynował mnie od kiedy pamiętam, ale swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam na poważnie dopiero po ukończeniu studiów magisterskich w Londynie oraz otrzymaniu dyplomu CELTA. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w warszawskich szkołach językowych prowadząc kursy stacjonarne oraz in-company, a także poza granicami kraju – w Wielkiej Brytanii oraz Włoszech.

Beata-Topolska-trener_angielskiego-•-Zdjęcia-i-filmy-na-Instagramie-4

Bogate doświadczenie, które udało mi się zdobyć na przestrzeni ostatnich kilku lat oraz naturalna dla mnie chęć dzielenia się z innymi swoimi pomysłami sprawiły, że postanowiłam stworzyć swoje miejsce w sieci.

Ten blog powstał przede wszystkim po to, aby zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogli w jednym miejscu bez problemu znaleźć odpowiedzi na swoje pytania dotyczące nauki języka angielskiego.

JEŻELI JESTEŚ UCZNIEM…

znajdziesz tu cały szereg praktycznych porad oraz najciekawszych źródeł, dzięki którym podszkolisz swój angielski nie wychodząc z domu, ba, nawet nie ruszając się z kanapy!

JEŻELI JESTEŚ NAUCZYCIELEM…

na moim blogu dowiesz się nie tylko jak doskonalić swój warsztat lektorski, ale także pobierzesz w pełni opracowane autorskie lekcje przygotowane na podstawie różnorodnych materiałów autentycznych. Gotowe do rozdania w Twojej klasie!

Na blogu staram się również pokazać, że nauczanie języka angielskiego może być fantastycznym pomysłem na życie, a bycie freelancerem – satysfakcjonującym i w pełni świadomym wyborem.