O mnie

Witaj na moim blogu! Nazywam się Beata Topolska i jestem Trenerem Języka Angielskiego. Od 8 lat pomagam innym pokochać język Szekspira i inspiruję ich do pokonywania kolejnych barier w komunikowaniu się.

Język angielski fascynował mnie od kiedy pamiętam, ale swoją przygodę z nauczaniem rozpoczęłam na poważnie dopiero po ukończeniu studiów magisterskich w Londynie oraz otrzymaniu dyplomu CELTA. Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam w warszawskich szkołach językowych prowadząc kursy stacjonarne oraz in-company, a także poza granicami kraju – w Wielkiej Brytanii oraz Włoszech.

Bogate doświadczenie, które udało mi się zdobyć na przestrzeni ostatnich kilku lat oraz naturalna dla mnie chęć dzielenia się z innymi swoimi pomysłami sprawiły, że postanowiłam stworzyć swoje miejsce w sieci.

Ten blog powstał przede wszystkim po to, aby zarówno nauczyciele, jak i uczniowie mogli w jednym miejscu bez problemu znaleźć odpowiedzi na swoje pytania dotyczące nauki języka angielskiego.

Jeżeli jesteś uczniem – znajdziesz tu cały szereg praktycznych porad oraz najciekawszych źródeł, dzięki którym podszkolisz swój angielski nie wychodząc z domu, ba, nawet nie ruszając się z kanapy!

Jeżeli jesteś nauczycielem – na moim blogu dowiesz się nie tylko jak doskonalić swój warsztat lektorski, ale także pobierzesz w pełni opracowane autorskie lekcje przygotowane na podstawie różnorodnych materiałów autentycznych. Gotowe do rozdania w Twojej klasie!

Na blogu staram się również pokazać, że nauczanie języka angielskiego może być fantastycznym pomysłem na życie, a bycie freelancerem – satysfakcjonującym i w pełni świadomym wyborem.

Gdzie można mnie znaleźć?

Jeżeli masz ochotę mnie o coś zapytać, to pisz śmiało na: kontakt@beatatopolska.pl

Możesz również obserwować mnie w mediach społecznościowych:

Facebook

Instagram

Zapisz się do Newslettera

Jeżeli chcesz już zawsze być na bieżąco z najnowszymi wpisami na blogu – zapisz się do mojego newslettera, a wiadomość o nowej publikacji wyląduje w Twojej skrzynce!