#InstaSlang

#InstaSlang – czerwiec

 

Jeżeli śledzicie moje InstaStories na Instagramie, to na pewno wiecie, że ostatnio zaczęłam nagrywać krótkie filmiki z mową potoczną i przykładami jej użycia w naturalnym kontekście. Na początku miał być to jedynie eksperyment i uzupełnienie wpisu o 12 polskich slangowych wyrażeniach po angielsku, który opublikowałam w zeszłym tygodniu. Okazało się jednak, że filmiki cieszyły się takim zainteresowaniem na Instagramie i otrzymałam tyle pozytywnych komentarzy z prośbą o kontynuację, że postanowiłam nagrywać je dalej:)

Od teraz, mniej więcej raz w miesiącu będę publikować na blogu zestawienie wszystkich mini lekcji, jakie pojawią się w danym okresie. Mam nadzieję, że ułatwi to nieco życie wszystkim tym z Was, którzy nie mają konta na Instagramie, albo nie chcą takiego zakładać. Dzięki temu nie będziecie stratni i również będziecie mieć dostęp do treści pojawiających się na innym kanale:)

Jeżeli jednak chcecie oglądać moje slangowe stories na bieżąco i mieć do nich dostęp, jak tylko się pojawią – zachęcam oczywiście do obserwowania mojego profilu: trener_angielskiego

Poniżej pierwsza kompilacja będąca dodatkiem do wyżej wspomnianego wpisu. Dajcie znać, jak Wam się podoba:)