misja-angielski-landing2

MISJA
ANGIELSKI:

UCZ SIĘ SKUTECZNIEJ!

linia-logo
misja-angielski-landing2

MISJA
ANGIELSKI:

UCZ SIĘ SKUTECZNIEJ!

linia-logo

Hi there!

Nazywam się Beata Topolska, ale w sieci znana jestem jako Trener Angielskiego.

Od ponad 10 lat pomagam innym pokochać język Szekspira i inspiruję do pokonywania kolejnych barier w komunikacji. Na co dzień pracuję z dorosłymi, którzy na moich kursach indywidualnych poznają praktyczne metody nauki – bez ściemy i marnowania czasu, czego szczerze nie znoszę! Doskonale wiem, z jakimi problemami na co dzień borykają się osoby uczące się języka angielskiego i co najważniejsze – potrafię im pomóc.

Beata-Topolska-trener_angielskiego-•-Zdjęcia-i-filmy-na-Instagramie-4
arrow3

Dlatego właśnie postanowiłam stworzyć poradnik „Misja: angielski. Ucz się skuteczniej!” i podzielić się z Tobą moim doświadczeniem po to, abyś sam mógł zacząć pracować nad swoimi umiejętnościami językowymi i nareszcie ogarnąć angielski w takim stopniu, o jakim zawsze marzyłeś.

arrow3

Dlatego właśnie postanowiłam stworzyć poradnik „Misja: angielski. Ucz się skuteczniej!” i podzielić się z Tobą moim doświadczeniem po to, abyś sam mógł zacząć pracować nad swoimi umiejętnościami językowymi i nareszcie ogarnąć angielski w takim stopniu, o jakim zawsze marzyłeś.

Jeśli:

uczysz się angielskiego „od zawsze”, ale efekty Cię nie satysfakcjonują
jesteś „wiecznie początkujący”, bo nieustannie tracisz motywację
nie umiesz samodzielnie zaplanować sobie nauki i wytrwać w swoim postanowieniu
czujesz, że stoisz z angielskim w miejscu i nie wiesz, jak pójść na przód
gubisz się w morzu dostępnych metod i materiałów, bo nie wiesz, które są dla Ciebie odpowiednie

Ale przede wszystkim – jeśli czujesz, że masz dość podejmowania nieudanych prób i chcesz nareszcie zapanować nad swoją nauką angielskiego.

To ten e-book jest dla Ciebie!

Ale przede wszystkim – jeśli czujesz, że masz dość podejmowania nieudanych prób i chcesz nareszcie zapanować nad swoją nauką angielskiego.

To ten e-book jest dla Ciebie!

Dowiesz się z niego m.in.:

jak skutecznie ćwiczyć wszystkie sprawności językowe i wreszcie zobaczyć rezultaty
jak przestać bać się mówić i zacząć komunikować
jak samodzielnie ułożyć sobie plan nauki i krok po kroku go realizować
jak wybrać odpowiednie zajęcia z języka angielskiego dla siebie
jak skutecznie przygotować się do certyfikatu językowego
jak sprawić, by angielski przestał kojarzyć się z obowiązkiem, a stał elementem stylu życia

Co znajdziesz w e-booku?

125 stron

Ponad 100 stron merytorycznej wiedzy i doświadczenia w nauczaniu języka angielskiego,które zgromadziłam w ciągu 10 lat mojej pracy

4 części

A w nich wszystko to, czego potrzebujesz do skutecznej pracy nad językiem

Q&A

Konkretne rozwiązania rzeczywistych problemów, z jakimi spotykają się czytelnicy mojego bloga oraz uczniowie

Przydatne linki

Linki do narzędzi i źródeł online, które pomogą Ci doskonalić angielski w przyjemny sposób

Plan nauki

Przykładowe schematy nauki, które łatwo dopasujesz do swoich potrzeb

Ten e-book jest dla osób, które:

mają mało czasu na naukę w ciągu dnia
nie umieją samodzielnie jej planować
mają problemy z utrzymaniem motywacji
chcą poznać przyczyny swoich dotychczasowych porażek i wprowadzić trwałe zmiany do schematu nauki języka angielskiego

Ten e-book nie jest dla osób, które:

mają dużo czasu na naukę i wiedzą, jak ją efektywnie planować
szukają gotowego przepisu na to, jak „opanować angielski w miesiąc”
nie borykają się z większymi problemami dotyczącymi płynności wypowiedzi lub innych apsektów nauki języka angielskiego
nie są gotowe na zmiany w swoim aktualnym systemie nauki

POZNAJ OPINIE O E-BOOKU

 • #MisjaAngielski uczy, jak się uczyć, żeby się nauczyć!

  Na wydawnictwo Beaty czekałam z niecierpliwością, bo z wielką przyjemnością każdego tygodnia przychodzę na jej zajęcia:)
  E-book dotyka fundamentalnej części procesu przyswajania wiedzy, czyli tłumaczy, jak to robić, by było skutecznie i przyjemnie. A tego w innych książkach do nauki angielskiego próżno szukać!
  Beata krok po kroku – tak jak na lekcjach - podpowiada, od czego zacząć, jak zaplanować naukę i jak zanurzyć się w angielskim, nawet mieszkając w Polsce.
  #MisjaAngielski bez ściemy proponuje dobrze zaplanowaną, ciężką pracę, daje motywacyjnego kopniaka i do tego też... pięknie wygląda. E-book jest solidną dawką konkretów!

  #MisjaAngielski uczy, jak się uczyć, żeby się nauczyć!
  Idalia Tomczak
  dziennikarka radiowa
 • Bardzo dziękuję, że dostałam możliwość przeczytania Twojego dzieła.

  Nie przez przypadek mówię „dzieło” :D, gdyż jest to pozycja, do której na pewno wrócę nie raz. Przejrzysta, napisana lekko, przyjemnie i życiowo. Odrębne rozdziały pozwalają szybko wrócić do konkretnego tematu i odszukać polecane przez Ciebie narzędzia do nauki. Bardzo dużo wiedzy, super materiałów i przede wszystkim mnóstwo cennych wskazówek! Niektóre niby oczywiste, a tak jednak trudne do wdrożenia :D ! Super sprawa! Dziękuję i proszę o jeszcze :D

  Bardzo dziękuję, że dostałam możliwość przeczytania Twojego dzieła.
  Dorota Fabiszewska
 • To tylko wycinek z całej masy przydatnych informacji, jakie można znaleźć w e-booku.

  „Misja: angielski” to idealna propozycja dla tych, którzy uczą się już języka angielskiego (czy mają taki zamiar), ale są przytłoczeni, czy wręcz przerażeni ogromem materiału jaki muszą przyswoić, by móc swobodnie i bez kompleksów wypowiadać się w języku angielskim. A także dla tych, co tracą motywację i czują, że pomimo sporej pracy nie widzą jej efektów.

  W e-booku Beata krok po kroku pokazuje i wyjaśnia sposoby na skuteczną naukę. Całość napisana jest bardzo przystępnym językiem, bez naukowego „zadęcia”, jak również – bez ogólników. Każdy rozdział pokazuje konkretne rozwiązania - w jaki sposób możemy uczyć się wymowy, nowych słów, gramatyki, etc. Beata daje przy tym liczne przykłady. Jeżeli pisze o ćwiczeniach z wymowy, czy czytania - wskazuje miejsca i materiały, z których można korzystać. To tylko wycinek z całej masy przydatnych informacji jakie można znaleźć w e-booku.

  „Misja: angielski” ma jeszcze jedną bardzo ważną zaletę. To nie jest tylko „instrukcja”, w jaki sposób można się skutecznie uczyć, ale również potężna dawka energii, która motywuje do działania. Beata nie udaje, że po przeczytaniu jej książki każdy nagle zacznie mówić po angielsku, bo nawet najbardziej obszerny podręcznik nie pomoże bez zaangażowania i pracy samego zainteresowanego.

  To tylko wycinek z całej masy przydatnych informacji, jakie można znaleźć w e-booku.
  Jakub Kossakowski
  reżyser
 • Obowiązkowa lektura dla wszystkich pasjonatów języków obcych, a wskazane metody są bardzo użyteczne w nauce.

  Jeśli zaczynasz swoją przygodę z językiem angielskim lub chciałbyś lepiej zorganizować swoją naukę języka - ta pozycja jest dla Ciebie niezbędna! W e-booku Beata pokazuje, w jaki sposób efektywnie rozplanować swoją naukę, opisuje techniki przydatne w nauce konkretnych umiejętności językowych, jak czytanie, słuchanie, mówienie. Rozprawia się również z najpopularniejszymi mitami na temat nauki języka angielskiego i udowadnia , że każdy może opanować ten język, a czasy wcale nie są takie trudne jak się nam wydaje. W mojej opinii to obowiązkowa lektura dla wszystkich pasjonatów języków obcych, a wskazane metody są bardzo użyteczne w nauce. Serdecznie polecam!

  Obowiązkowa lektura dla wszystkich pasjonatów języków obcych, a wskazane metody są bardzo użyteczne w nauce.
  Katarzyna Dziekońska
  przygotowuje się do egzaminu B2: First

Zapisz się, aby otrzymać

SPIS TREŚCI I PRZYKŁADOWE STRONY

komputer

Pytania i odpowiedzi

arrow3
 • Część z tematów, które znajdują się w e-booku w pewnym stopniu poruszam również na blogu, jednak zdecydowana większość to nowe treści. „Misja: angielski. Ucz się skuteczniej!” przeprowadzi Cię przez wszystkie elementy związane z nauką języka angielskiego w logiczny sposób tak, abyś mógł podejść do swojej nauki kompleksowo i uzyskać konkretny rezultat. To zupełnie inny sposób przekazywania treści od tego, który możesz znaleźć na moim blogu.

 • Z e-booka korzystać może osoba na każdym poziomie zaawansowania. Jednak zdecydowanie najbardziej skorzystają z niego osoby znajdujące się na poziomach A oraz B, ponieważ to najczęściej one potrzebują najwięcej pomocy w uzyskaniu płynności wypowiedzi.

 • E-book podzielony jest na cztery części, z których każda przedstawia inne zagadnienia związane z nauką języka angielskiego. Pierwsza część powstała po to, abyś mógł ułożyć sobie pewne rzeczy w głowie, zanim rozpoczniesz pracę nad językiem oraz pozbyć się nieprawdziwych przekonań, które Cię blokują i nie pozwalają rozwinąć skrzydeł. W drugiej części znajdziesz wszystko to, czego potrzeba do skutecznego rozwijania wszystkich sprawności językowych oraz poznasz metody, dzięki którym nareszcie zaczniesz dostrzegać rezultaty. Część trzecia przyda Ci się, jeśli planujesz inwestycję w zajęcia z lektorem lub w szkole językowej i pokaże, jak uniknąć złych decyzji. Z tej części dowiesz się również, jak skutecznie przygotować się do egzaminu językowego, jeśli planujesz taki w najbliższej przyszłości. Ostatnia część w formie Q&A została stworzona na podstawie pytań, które najczęściej pojawiały się w moich mediach społecznościowych, a które obrazują rzeczywiste problemy dotyczące różnych aspektów nauki języka angielskiego. W tej części znajdziesz ich konkretne rozwiązania. Na końcu znajdziesz też przydatne linki do źródeł i narzędzi online, które pomogą Ci doskonalić swoje umiejętności w przyjemny sposób.

 • „Misja: angielski. Ucz się skuteczniej!” nie jest propozycją, która powstała dla lektorów języka angielskiego i treści w niej zawarte nie zostały napisane z myślą o tej grupie czytelników. Jednak jeśli uczysz angielskiego, to niektóre tematy mogą okazać się przydatne dla Twoich uczniów. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś podzielił się z nimi metodami czy narzędziami, o których mówię w e-booku:)

 • Jak najbardziej! Wskazówki, które znajdują się w e-booku pomogą Ci rozpocząć naukę we właściwy sposób i zaoszczędzą Ci podejmowania złych decyji i nieudanych prób. Niektóre narzędzia oraz źródła, o których mówię w e-booku przeznaczone są również dla osób poczatkujących, co zawsze zaznaczam w tekście.

 • „Misja: angielski. Ucz się skuteczniej!” nie jest gotowym przepisem na sukces, a przede wszystkim narzędziem, które pozwoli Ci wyeliminować błędy, jakie do tej pory popałniałeś ucząc się angielskiego. Na pewno zauważysz pozytywne rezultaty, pod warunkiem, że dokładnie przeczytasz e-booka oraz będziesz starał się wcielić moje wskazówki w życie. Pamiętaj, że to Ty jesteś odpowiedzialny za końcowy efekt!

 • Płatności na moim blogu realizuje program Przelewy24. Podczas zakupu po prostu wybierz swój bank spośród tych dostępnych na ekranie. Jeśli masz problem z zapłaceniem za e-booka poprzez program Przelewy24, napisz do mnie na sklep@trenerangielskiego.com, a na pewno się tym zajmę.

 • Po dodaniu produktu do koszyka zostaniesz poproszony o podanie swoich danych. Po dokonaniu i zaksięgowaniu płatności, na Twój adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkiem do pobrania e-booka w formacie PDF. Wystarczy w niego kliknąć:)

 • Link do pobrania pliku PDF z e-bookiem pozostaje aktywny przez 30 dni i w tym czasie możesz z niego skorzystać. Po upływie 30 dni link nie będzie aktywny, a tym samym stracisz możliwość pobrania i skorzystania z e-booka, który zakupiłeś.

 • Tak. Fakturę otrzyma każdy, kto dokona zakupu. Po wpisaniu danych osobowych dokument zostanie przesłany automatycznie na Twój adres e-mail.